Οι Πολιτιστικές Ομάδες της Φοιτητικής Εστίας του Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνουν και σας προσκαλούν για ακόμα μια χρονιά στο Ρεμπέτικο-Λαϊκό τους γλέντι.
Η ομάδα των παραδοσιακών χορών θα παρουσιάσει κάποιους ρεμπέτικους χορούς και μετά η σειρά είναι δικιά σας. Live Ρεμπέτικα, κρητικά και παραδοσιακά. Ελάτε να χορέψουμε, να διασκεδάσουμε, να φάμε, να πιούμε…όλα σε τιμές κόστους.
![Ρεμπέτικο 17/12](https://i0.wp.com/www.efepa.gr/wp-content/uploads/2016/12/rempetiko.jpg?resize=678%2C960&ssl=1)
Ρεμπέτικο 17/12
Κόντρα στις λογικές της εποχής μας προάγουμε πολιτισμό και δημιουργούμε συνθήκες διασκέδασης για όλους.
Τα χρήματα που θα μαζευτούν θα δοθούν στους Αλληλέγγυους Λειτουργούς Υγείας (ΑΛΥ) (https://www.facebook.com/
Θα μας βρείτε στην Φοιτητική Εστία του Πανεπιστημίου Αθηνών. Ούλωφ Πάλμε 2-4. Α’ Κτήριο, 1ος όροφος:
https://www.efepa.gr/
Είσοδος Ελεύθερη φυσικά!