..και τα δρώμενα δεν σταματάνε!!!
Το Σάββατο 19/03 θα πραγματοποιηθεί στον χώρο των πολιτιστικών ομάδων Φοιτητική Εστίας Πανεπιστημίου Αθηνών διαπολιτισμική βραδιά με θέμα την Λατινική Αμερική και τους χορούς της!
![LATIN Βραδιά στην ΦΕΠΑ](https://i0.wp.com/www.efepa.gr/wp-content/uploads/2016/03/laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.jpg?resize=678%2C960&ssl=1)
LATIN Βραδιά στην ΦΕΠΑ
Ξεκινάμε 22:30 προσεγγίζοντας την κοινωνικό-πολιτική και καλλιτεχνική νοοτροπία της Λατινικής Αμερικής μέσα από τους χορούς της. Την εκδήλωση θα παρουσιάσει η ομάδα Λάτιν των πολιτιστικών ομάδων σε συνεργασία με την χορευτική ομάδα γυναικών από την Παραγουάη ”Las galoperas de Atenas”!
00:00 μετά το τέλος της εκδήλωσης θα ακολουθήσει γρήγορο μάθημα λάτιν χορών και LATIN PARTY!!!
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ…. γιατί στην διασκέδαση έχουν όλοι πρόσβαση!